Oferujemy produkty renomowanych firm, znajdujące szerokie zastosowanie w medycynie i kosmetologii. Nasze aparaty pracują w setkach gabinetów stomatologicznych, okulistycznych, laryngologicznych, w renomowanych szpitalach i klinikach. Od lat cieszą się bardzo dobrą opinią wśród klientów.

Prezentujemy produkty o wyjątkowych walorach użytkowych. Są one przez nas dobierane w ten sposób, by jak najefektywniej zapewnić sprawne funkcjonowanie Państwa placówek i instytucji.

Znajdą Państwo u nas dostęp do pełnej informacji o najwyższej jakości sprzęcie medycznym. Zrealizują Państwo zakup na jasnych zasadach oraz otrzymają profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie doradztwa i serwisu.

Zakup rekomendowanych przez nas produktów oznacza, że firma Logmed bierze odpowiedzialność za autoryzowany serwis w czasie długotrwałego okresu użytkowania. Naszych klientów otaczamy długoletnią opieką serwisową. Aspekt ten powinien być jednym z najważniejszych kryteriów branych pod uwagę w momencie podjęcia decyzji o zakupie aparatury medycznej.

Staramy się ze wszystkich sił spełniać Państwa oczekiwania i nigdy nie utracić wiarygodności. Pragniemy stale podnosić poziom realizacji naszych usług oraz oferty handlowej, a zdobyte u Państwa zaufanie zachować na zawsze. Marzeniem naszym jest, aby firma Logmed była synonimem uczciwości i profesjonalizmu.

Dołożymy wszelkich starań, aby tak właśnie było!